Sponsor ons via Trooper!

Beste ouders, leden & sympathisanten,

Sinds kort zijn we lid van www.trooper.be.

Met Trooper kunnen jullie de kas van onze vereniging spijzen door gewoon online te shoppen. Zoek de Trooperpagina van Scouts Sint-Bernadette, klik op de online shop van jouw keuze en shop gewoon zoals je anders doet, je betaalt exact dezelfde prijs als normaal. Door via de Trooperpagina van onze vereniging naar een online shop te gaan, weet de shop dat jij scouts sint-bernadette wilt steunen. De Troopershops geven gemiddeld 5% van jouw aankoopbedrag aan je vereniging.

Zo kunnen we gemakkelijk een centje meer verdienen, zodat we extra materiaal kunnen aankopen.

Als jullie nog meer info willen, kan je altijd op de site van trooper terecht.

De link naar onze pagina: https://trooper.be/bernie

U mag het ook gerust delen met vrienden, familie, ... Hoe meer mensen we bereiken, hoe meer we kunnen verdienen.

Alvast bedankt!